Gaziantep Kombi Tamiri

Gaziantep kombi servisi olarak, kombilerinizin her türlü bakım, onarım, montaj ve kurulum gibi işlerinizi uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Kombiler, sağlıklı çalışabilmeleri için belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımların düzenli olarak yapılması yaşam kalitenizi artırmakla birlikte büyük oranda bir tasarruf da sağlamaktadır.

Özellikle bakımları yapılmayan kombiler, ısı konusunda tam performans göstermez, bununla birlikte ısı dengesini artırmanıza, dolayısıyla faturalarınızın yüksek miktarlara ulaşmasına sebep olur. Dolayısıyla kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılmaması uzun vadede kullanıcıları olumsuz etkiler.

Gaziantep Merkez Kombi Tamiri

Kombilerinizin içerisinde bulunan bütün ürünlerin teknik bakım ve onarım hizmetlerini verdiğimiz Gaziantep kombi servisi ile birlikte uzman teknik kadromuz, bu ürünlerinizi en ince ayrıntısına kadar temizleyip, onarılması veya düzeltilmesi gereken bir husus var ise bunları en kaliteli ve en uygun fiyatlarla sizlere sunar.

Kombilerinizden tam performans alabilmeniz için, kombi içerisinde bulunan aksanların sorunsuz ve temiz bir şekilde çalışması gerekmektedir. Eğer yüksek doğalgaz ücretleri, yüksek elektrik tüketimi gibi sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız hemen

Gaziantep kombi servisi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuz, sizlere en yakın tarihe randevu verecek ve randevu esnasında yapılan gerekli kontrollerden sonra da kombi üzerinde gerçekleştirilecek olan tamir, onarım, değişim gibi işlemleri sizlere bildirecektir; onayınız olduğu taktirde gerekli işlem başlatılacak ve kombiniz eskisinden daha performanslı bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Kombiler her ne kadar akıllı cihazlar olsa da gerekli periyodik bakımları zamanında yapılmadığı taktirde istenilen seviyede çalışma gösteremeyen ürünlerdir. Kısacası yılın belli dönemlerinde ilgi isteyen kombiler, içerisinde bulunan birçok farklı görevde işlevi olan parçalarının yenilenmesini veya temizlenmesini gerekli kılar. Kombi içerisinde görev alan bu aksanlardan en küçük bir parçası dahil düzenli bir şekilde çalışmaz ise bütün sistemi bozacak, dolayısıyla soğuk kış günlerinde ısı problemi yaşamanıza sebep olacaktır. Gaziantep kombi servisi olarak, kış aylarında ısı  problemleri yaşamamanız ve sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edebilmeniz için periyodik olarak kombi bakımlarınızı aksatmadan gerçekleştirmenizi önemle tavsiye ederiz.

 

Gaziantep Kombiler

Gaziantep bölgesinde verdiğimiz kombi servis bakım hizmetlerimiz ile birlikte daima uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Kombilerinizin periyodik bakımlarında da sizlerin bir telefon kadar uzağında olacağız. Periyodik kombi bakımları hizmetimizde, kombinizin bağlı bulunduğu tesisata ait filtrelerin temizliğini gerçekleştiriyor, bu filtelerde takılan istenmeyen çöplerin temizliği sağlıyoruz.

Bacalı kombilerde bulunan limit sensörlerine ait tüm bakımları da yaptığımız bu hizmetimizde gerek duyulursa parça değişikliği de yapılabiliyor. Yoğuşmalı kombilerde de, kombilerinizde olan tankların kontrolleri yapılmakta, bu tankların dayanıklılık konusundaki hassasiyetleri de ölçümlenmektedir. Kombilerinizin ön kısmında bulunan bar ayarlaması da yapıldıktan sonra radyatörlerden kombinize ulaşmakta olan kısımda bulunan filtrelerin kontrolleri yapılır. Şayet bu filtreler ömrünü tamamlamış ise ekibimiz tarafından en uygun fiyatlı yedek parça önerilerek sizlere seçenek olarak sunulur ve onayınız alındıktan sonra ürün, gerekli yere hızlı bir şekilde monte edilir.

Evlerinizde kış aylarında huzurla ve sıcak bir şekilde vakit geçirmenizin en önemli hususu olan kombiler, bilindiği üzere elektrikle çalışan ürünlerdir. Bu bağlamda kombilerin sıklıkla elektrik veya elektronik devlerlerinin, kablo ve diğer materyallerin bakımları da es geçilmemelidir.

Gaziantep kombi servisi olarak kombilerinizde elektronik aksanla çalışan bütün devreleri kontrol ediyor, bu devrelere elektrik ileten kablo ve diğer materyallerin bakımlarını hızlı ve teknik bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

 

Gaziantep Kombi Bakımı

Kombilere elektrik ileten kablolarda genellikle oksitlenmeden kaynaklı olarak çürüme veya kopma gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu tip durumlarda hemen şalteri kapatıp teknik ekibimize haber verebilirsiniz. Ekibimiz müsaitlik durumlarına göre verdiğiniz adrese gelerek, hata tespiti yapacak ve varsa değiştirilmesi gereken parçaları yerine montajlayacaktır. Kombilerde yaşanan en büyük problemlerden biri de sesli ateşleme sorunudur. Sesli ateşleme sorunu gündüz saatlerinde çok problem yaşatmıyormuş gibi görünse de gece geç saatlerde sizleri uykunuzdan edebilir.

Görüldüğünün aksine büyük bir problem olan sesli ateşleme probleminin çözümü için de Gaziantep kombi servisi ekibimizi arayabilir ve bu sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Ekibimiz kombiyi inceleyecek ve kombinizin neden sesli ateşleme yaptığına dair sorunu tespit ederek, gerekli bütün kontrolleri sağladıktan sonra bakım ve onarım hizmetine başlayacaktır. Soğuk kış aylarında bir anda ısınızın düşmesi ve evdeki sıcak ortamın bozulması gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için hiç vakit kaybetmeden uzman kadromuza danışarak kombilerinizin gereken tüm bakımlarını rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Her sene yeni model kombiler piyasaya çıkmış olsa da bu kombilerin hepsi, kendi kendini temizleyecek şekilde tasarlanmamaktadır. Uzman teknik destek ekibi ihtiyacı doğan bu durumda ise Gaziantep kombi servisi ekibimiz daima sizler için en uygun, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunacak ve müşteri memnuniyetini hep ilk sırada tutacaktır. Hasar tespiti, parça değişimi, ikinci el parça satışı, kombi montajı gibi hizmetleri verdiğimiz gibi aynı zamanda da kombilerinizin periyodik bakımlarını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kombinizde herhangi bir sorun yaşamanız veya şüphelenmeniz durumunda hiç vakit kaybetmeden bizleri arayıp uzman ekibimizden çeşitli yönergeler alabilirsiniz. Ekibimiz, anlattığınız problemi hemen nasıl çözüme kavuşturulacağına dair aksiyona geçerek, kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracaktır. Gaziantep kombi servisini aradığınızda, ekibimiz tarafından sizlere randevu verilecek, randevu verilen tarih ve saatte, gerekli bütün işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Teknik ekibimiz, arıza tespitini yaptıktan sonra kombiye bağlı bulunan bazı ürünlerde değişimin zorunlu olduğu konusunda tavsiyelerde bulunacak, ürünlerin bakım ve temizliğini yapacak ve kış aylarında kabarık faturalarla karşılaşmamanız, aklınızda soru işareti kalmadan sıcak evinizde huzurlu bir şekilde yaşamınıza devam etmeniz için elinden gelen hizmeti sağlayacaktır.

Kombi bakım, onarım, arıza tespiti, yedek parça değişimi gibi hizmetleri sunduğumuz firmamızda ikinci el kombi hizmeti alabileceğiniz gibi yeni satın almış olduğunuz sıfır kombilerin kurulum ve montaj hizmetini de bizden alabilirsiniz. Tamamen müşteri memniyeti odaklı çalıştığımız sektörde uygun fiyatlarımız ile de en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Kombilerinizin periyodik bakımlarının belli dönemlerde yapılmasının en önemli sebebi, kullanım sıklığının daha düşük olmasıdır. Kombiler kış aylarında aktif bir şekilde kullanıldıkları için, bakımlarının genelde yaz aylarında veya sonbahar aylarında yapılması tavsiye edilir; çünkü kış ayında kombinizin bozulması veya arıza vermesi durumunda ısı kaybı yaşayacak ve dolayısıyla mağdur olma ihtimaliniz artacaktır. Bu gibi olumsuz durumları yaşamamak için yaz aylarında kombi bakımlarınızın eksiksiz bir şekilde yaptırmanızı Gaziantep kombi servisi olarak tavsiye ederiz. Bakımların aksaması durumunda petekleriniz ısı ısıtmayacak ve bu da faturanıza yüksek mebla olarak yansıyacaktır.

Petek temizliği alanında da hizmet verdiğimiz Gaziantep kombi servisi şirketimiz, peteklerde bulunan tıkanma, aşınma, boruların yıpranması gibi durumlarda bir telefon kadar uzağınızda olacaktır.

Kombilerinizin bakımları tam bir şekilde yapılmış olsa da peteklerin bakımının aksaması durumunda petekleriniz kombiden aldığı ısıyı sizlere tam bir şekilde yansıtamayacak ve evinizin ısısı normal şartlardan daha düşük şekilde seyredecektir. Uzman ekibimiz tarafından yaptıracağınız kontroller sonrasında peteklerinizi hijyenik bir biçimde temizletebilir ve kombinizin eskisinden çok daha performanslı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Gaziantep Kombi Tamiri” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Arayın
7/24 İletişim
Whatsapp